top of page

 

אורניר הפקות  הינה חברה מקצועית העוסקת בתחום הפקות הוידאו, הצילום, העריכה  וצילום האוויר .

אנו ממוקמים בעיר ירושלים ונותנים שירותי צילום והפקה בכ לרחבי הארץ.

אנו מפיקים סרטי תדמית, סרטי פרסומת, סרטי הסברה, סרטים דוקומנטריים, סרטי תעודה, מצגות וידאו, סרטי שכבה, הפקות לאירועים שונים וזאת בנוסף לצילומי אוויר באמצעות רחפן המסוגל להמריא ולנחות בכל מקום וכל זאת עם ציוד צילום בפורמט גבוהה של וידאו וסטילס וכולל מערכות ייצוב מצלמה בעלת טכנולוגיה מתקדמת,

ניתן לבצע צילומי אוויר מדהימים גם במקומות מסובכים ובגבהים נמוכים שכלי טייס מאויש לא מסוגל לבצע.,

אנו עובדים עם מיטב הציוד והטכנולוגיה הקיימים בשוק יחד עם אנשי מקצוע מן השורה הראשונה בארץ, אנו נותנים שירות מקצועי אדיב אמין מהיר ובמחיר הוגן. 

הפקת סרט וידאו בכלל ובעידן האינטרנט בפרט הינו אלמנט חשוב בכל מערך שיווקי, תדמיתי, הסברתי ותיעודי. הנגישות למדיה של סרט וידאו הפכה בשנים האחרונות לנגישה מתמיד האינפורמציה העוברת בדקה של סרט וידאו עולה בהרבה מכל אלטרנטיבה אחרת לפי כך כאשר מדובר בהפקת סרט וידאו אנו באורניר הפקות יודעים כיצד לממש כל רעיון חלום מערך שיווקי ותוכנית תדמיתית והסברתית לסרט וידאו איכותי שישאיר רושם חיובי עליכם על המוצר שלכם או כל דבר אחר שתרצו להעביר בסרט. אנו ממוקמים באולפני ג.ג נווה אילן ונותנים שרות בירושלים ובכל הארץ. אנו מפיקים, מצלמים ועורכים סרטים בכל הפורמטים כולל HD.בשנים האחרונות אנו משלבים צילומי אוויר בסרטים שאנו מפיקים את צילומי האוויר אנו מבצעים על ידי מזל"ט צילום מיוחד המאפשר צילום סרטי וידאו באיכות גבוהה כולל פורמט HD וצילומי סטילס

לאחרונה התחלנו בפרוייקט רחב הקף של מתן שירותי קריינות בשפות רבות. השירות ניתן למעשה בכל רחבי העולם, כאשר אורניר הפקות שמה לה לדגש על מתן מחיר טוב ללקוח עם שירות מקצועי אמין ואדיב במתן שירותי הקריינות וכמו כן מהיהרות הספקת קובץ הקריינות.

 

 

 

 

צילומי אוויר למגוון מטרות

בזכות הידע והניסיון שרכשנו, הציוד המתקדם והפורמטים האיכותיים, צילומי אוויר שאנו מספקים מתאימים לקשת רחבה של מטרות וצרכים. בין היתר, צילומים אלו מתאימים לחברות ועסקים כסרטי הדרכה, סרטי תדמית, סרטוני מוצר, סרטי הסברה, פרסומות ומצגות. בנוסף, הם מתאימים להפקות כגון וידאו קליפים מקצועיים לזמרים, סרטים דוקומנטריים וסרטי תעודה. מעבר לכך, אנו מספקים שירותי צילום אוויר עבור הפקת ואירועים מסוגים שונים.

 

הפקת סרטי תדמית:

הפקת סרטי התדמית באים להמחיש את מהות החברה המוסד ו- או הארגון, את פעילותיו השוטפות והעתידניות במטרה להמחיש לצופה את חשיבותו ויתרונותיו.

על ידי צוות מקצועי וגישה נכונה בהפקת הסרט, הכולל תחקיר נכון ועניני, הכנת תסריט מקורי ומדויק, בימוי 

וצילומים איכותיים עם עריכה מעניינת ומרשימה נוכל להמחיש לצופה את כל מה שתרצו שידע וירגיש.

הפקת סרטי מוצר הינם ברוב המקרים סרטים קצרים עם קצב מהיר (תלוי באופי המוצר) כאשר הדגש הוא על היתרונות המשמעותיים של המוצר ולהביא זאת לידי ביטוי ע"י צילומי וידאו מעניינים המשולבים בעריכה סוחפת שתגרום לצופה להזדהות עם המוצר.

תיעוד כנסים ואירועים:

כאשר מופק אירוע, כנס, מופע או כל דבר אחר, יש צורך לתעד זאת מסיבות שונות ומגוונות, התיעוד יכול להתבצע במצלמה אחת או יותר כאשר הדגש העיקרי הוא שהסרט ישקף את המתרחש כמי שמתבונן מהצד ואינו מתערב במתרחש, אך יחד עם זאת יש לתעד זאת עם זווית ראיה נכונה של המתרחש ומבלי להתבלט או לפגוע בפעילות המתרחשת בסוף הצילומים נערך הסרט באופן מעניין ונעים לצפייה.

הפקת קליפים לזמרים:

אורניר הפקת משתמשת בתכניקה יחודית להפקת קליפים בכדי שיהיו שונים ומיוחדים.

הסרטון מצולם בפורמט של FULL HD ומשולבים בו צילומי אוויר ואפקטים קולנועיים .

הפקת סרטי הדרכה:

הפקת סרטי הדרכה חשובה מאוד לכל מי רוצה להעביר אנפורמציה מהותית כיצד להפעיל מוצר

או כיצד לפעול במצבים מסויימים, הסרט חייב להיות ברור ומובן באופן ויזואלי והסברתי.

הפקת מצגות אור-קוליים:

הפקת מצגות המופקים ומוקרנים עבור קהל המגיע לצפות במיוחד או שנקלע למקום שבו

מוקרן הסרט. הסרט המוקרן אמור למשוך את העין באופן ויזואלי אך יחד עם זאת להעביר את המסר

או הסיפור שאנו רוצים להעביר באופן קליט ומעניין.

 

 

 

 

 

 

לוגו לבן.png
bottom of page