צילומי אוויר לקבלנים ויזמי נדל"ן 
צילומי אוויר
להדמיה
צילומי אוויר
פנורמה
צילומי אוויר
תמונות
צילומי אוויר
וידאו
 צילומי אוויר - וידאו 
אורכידאה אילת
מגדל המים אונ' הר הצופים
קרני שומרון
מרינה אשדוד
שימור מבנים - ראשון
מגדלי הגפן  - ראשון

לקבלתהצעת מחיר ניתן להתקשר -

052-3381763 . 02-5854869

או להשאיר פרטים

ונחזור אליכם בהקדם

Success! Message received.

דוגמאות מצילומי אוויר 2016
מעבר ג ירדן ישראל 
חניון ראש העין
פיתוח ערים
שכונת השחר בדימונה
עידן הנגב
סוגרים סופרלנד
הקמת שכונה באריאל
בניה בקרית מלאכי
כרמית
אגם מונפורט
שכ' פרס נובל ברחובות
כרמית בתחילת הבניה
אדריכלות ברחובות
רכב אוטונומי בצפון
סרט תדמית לצימרים רומנטיים בצפון
דוגמאות מצילומי אוויר עד 2015

הפקת סרט אנימציה

הפקת סרט אנימציה מוצלח ואיכותי

חברתנו עוסקת בתחומי שונים של הפקות וידאו, סטילס, צילומי אוויר ועריכה עבור קהלים עסקיים, פרטיים ומוסדיים. שירותי ההפקה מסופקים עבור מגוון צרכים ומטרות, ביניהם סרטוני תדמית, הדרכה, סרטונים לאירועים, הדמיות, קליפים לזמרים, סרטי תעודה ופרסומות. את הסרטים אנו יוצרים באמצעות צילומים ובשילוב אנימציה שיכולה להשתלב בסרט מצולם או להוות סרטון שלם בפני עצמו. בתוך כך, אנו מפיקים את הסרטים על כל שלביהם לרבות בניית תסריט, יצירת דמויות, בניית הסרט ועריכה, ומספקים אותם ללקוחותינו באופן יעיל ומהיר ועבור מחירים הוגנים ומשתלמים.

למה דווקא אנימציה?

הפקת סרטי אנימציה הפכה בעשור האחרון למקובלת ומבוקשת בשווקים שונים, וזאת בזכות מספר יתרונות שיש למדיה זו להציע. ראשית, התפתחות הטכנולוגיה הוזילה, ייעלה וזרזה את הליכי הפקתם של סרטי האנימציה. בנוסף, בעזרת אנימציה ניתן להמחיש נושאים, תכונות ומרכיבים שונים שבכל דרך אחרת היה קשה להסבירם באופן פשוט וברור. מעבר לכך, עם סרט מצויר השמיים הם הגבול מבחינת דמיון ויצירתיות, ואפשר ליצור סרטים מקוריים בכול סגנון ואופי מבוקש בין אם סרטון מצחיק, מרגש, בדיוני, מותח או אחר. ואם לא די בכך, לדמויות ולדימויים מצוירים יש יכולת למשוך את תשומת ליבו של קהל בכל גיל, מגזר ומעמד, וכך להעביר באופן ישיר או עקיף מסרים מבוקשים.

שימוש בסרטי אנימציה

אנו מפיקים סרטי אנימציה למגוון צרכים ויעדים. כך למשל, סרטונים אלו יכולים לשמש כסרטון תדמית מפתיע, משעשע או ייחודי, ונעשה בהם שימוש רב להפקת פרסומות לטלוויזיה, לאינטרנט ולסלולארי. בנוסף, הם מהווים כלי יעיל ואפקטיבי עבור סרטוני הדרכה והסברה לחברות וארגונים לצרכי פנים וחוץ, ויכולים להוסיף עוד נדבך למצגות בכנסים, ימי עיון ולגיוס משקיעים, ולהוות אמצעי המחשה יעיל להדמיות דו ותלת מימד. לבסוף, קיים ביקוש לסרטים אלו גם בעולם הבידור והפנאי, למשל עבור קליפים לזמרים ואף בסרטי קולנוע וסרטי תעודה.

הזמנת סרטי אנימציה

להזמנת סרט אנימציה איכותי ומקצועי עבור מחיר משתלם, ולקבלת עוד מידע בנושא, צרו קשר עם חברת אורניר הפקות בטלפונים 052-3381763 ו- 02-5854869.

לוגו לבן.png