top of page

לקבלת הצעת מחיר ניתן להתקשר -

 052-3381763 .   02-5854869

או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Success! Message received.

סרטי תדמית  מהתקופה האחרונה
תקציר הפקות מהתקופה האחרונה - 2017
שדה התעופה רמון.jpg
סרטון תדמית שדה התעופה רמון
התנדבות אזרחית.jpg
סרט תדמית של המשרד לביטחון הפנים
סרט שהופק עבור צה"ל

 

סרט מוצר לדודי שמש טכנולוגים
סרט תדמית לחברת תיירות
המארגנת טיולי צליינים בישראל,
מצעד הגבורה.jpg
מצעד הגבורה
מרכז הספורט לרנר
הסרט הופק בפורמט של 4K
סרט תדמית שהופק עבור מגן דוד אדום 
סרטי תדמית
סרטון תדמית לשיווק ישראל בעולם, 
הסרט הופק בפורמט של 4K

 

 

 

סרט תדמית לחברה המייצרת חומרי קוסמטיקה
סרט תדמית של חברת ערים - חברה לפיתוח עירוני
שדרוג מגדל המים שבהר הצופים
מאור הכשרות.jpg
סרט תדמית לחברת "גז פרו" - המרת רכבים לנסיעה בגז
סרט תדמית לחברת קשרות
סרט תדמית לצימרים רומנטיים בצפון
סרטון תדמית לצימרים למשפחות וקבוצות
סרטון מוצר לשיווק  איזיבלנס לאיזון גלגלים
וויט סוויט.jpg
סרט תדמית לצימרים ברמת בגולן
סרט התדמית של חברת הבניה אייל פרץ
נופי גילה
עריכת ביניים לתיעוד הנחת צינור מים לירדן
מתנדבים מכל העולם למדא 

סרט תדמית לעסק

סרטי תדמית לחברות - כלי שיווק אפקטיבי במיוחד

 

חברת אורניר הפקות מתמחה בהפקת סרטי תדמית לעסקים בכל רחבי הארץ, המבוססים על הבנה מעמיקה של המשמעות השיווקית והתדמיתית של הסרטון. כל סרט תדמית לעסק שאנו מפיקים מבוצע בעזרת טכנולוגיות מתקדמות ביותר ועל ידי אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים, המעניקים ללקוח שירות איכותי, אדיב ומהיר במחירים הוגנים ומשתלמים.

 

מהותו של סרטון תדמית

 

סרטון תדמית המופק על ידינו הינו סרטון קצר באורך הנע בממוצע בין 2 ל-7 דקות, ומעביר את מסרי החברה, שירותיה ומוצריה באופן שיווקי וחיובי. חשוב להבין כי למרות היותם קצרים, הסרטונים בעלי יכולת אפקטיבית גבוהה בהעברת רעיונות ומסרים מבוקשים. זאת בהיותם פועלים על מספר חושים בו זמנית ומעניקים לצופה חוויה מלאה ומיידית עם מינימום מאמץ מצידו.

 

חשיבות סרטי תדמית לעסקים בעידן האינטרנט

 

בעשור האחרון רשת האינטרנט הפכה לכלי שיווקי ותדמיתי ראשון במעלה, אשר מרכיב מהותי בו הינו הצגת סרטוני וידאו לקהל הגולשים. סרטונים אלו מאפשרים בפרק זמן של דקות בודדות להציג באופן  קליט ומיידי מידע ונתונים מגוונים לרבות חזון, מסרים ותפיסת העולם של הארגון, וכן את איכותה של החברה וייחודיותה. למעשה, יצירת סרטי תדמית לחברות באופן איכותי ומקצועי מקנה  כלי שיווקי שהאפקטיביות שלו עולה על כל מדיה אחרת. ליתר דיוק, על פי מחקרים בתחום גולשים ברשת האינטרנט מונעים לפעולה ומגיבים בצורה חיובית כלפי סרטונים, פי 2.5 מאשר כלפי טקסטים או תמונות סטילס.

 

מימוש רעיון תדמיתי ושיווקי לכדי סרט

 

לנו באורינר הפקות יש את כל הכלים, הידע והניסיון על מנת להפוך רעיון תדמיתי, הסברתי ושיווקי של חברה לכדי סרטון וידאו אפקטיבי ואיכותי ביותר. הסרטון מופק באיכות גבוהה של FULL HD או 4K עם חדות צבעים ותמונה גבוהה וריאליסטית. כל זאת, על מנת להעביר את תדמיתה של החברה, מסריה ורעיונותיה באופן אמין, משכנע וחיובי.

 

שירותי הפקה מלאים

 

אצלנו תזכו לקבל שירותי הפקת סרטונים מקיפים ומלאים. שירותינו מתחילים בתחקיר מעמיק ואיסוף חומר רקע, וממשיכים לצילום ולעריכת הסרטון, כשביכולתנו להפיק סרטי תדמית בכל פורמט לרבות HD וצילומי סטילס. בנוסף, אנו יכולים לצלם את העסק ושירותיו במבט פנוראמי רחב באמצעות מצלמות מזל"ט אוויר מתקדמות. יתרה מכך, אנו גם מעניקים ללקוחותינו שירותי קריינות במגוון שפות בהתאם קהלי היעד המבוקשים.

 

להזמנת שירותים ופרטים נוספים

 

סרטון תדמית איכותי ואפקטיבי ישרת אתכם ברשת האינטרנט, וכן במצגות, כנסים, תערוכות, ימי עיון ובבית העסק עצמו. המעוניינים בשירותי הפקה בסטנדרטים מובילים בענף מוזמנים ליצור קשר עם אורניר הפקות בטלפונים 052-3381763 ו- 02-5854869. נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם כל מידע נוסף בנושא.

החלום שלכם, היצירה שלנו

לוגו לבן.png
bottom of page